VÝSLEDKY - ZÁPASYRESULTS - MATCHESVÝSLEDKY - ZÁPASYWYNIKI - POJEDYNKIERGEBNISSE - WETTKÄMPFEEREDMÉNYEK - MÉRKŐZÉSEKRÉSULTATS - MATCHSRESULTADOS - COMBATESRISULTATI - INCONTRIРЕЗУЛЬТАТЫ - МАТЧИ
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-60 kg(3)
CZHOLADA Miroslav
Fight club Piraňa
2:1
CZPINDUS Lubomír
TKBC Praha
CZBLAŽEJOVSKÝ René
Macak's GYM Pardubice
3:0
CZBLAŽEJOVSKÝ René
Macak's GYM Pardubice
CZHOLADA Miroslav
Fight club Piraňa
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-63,5 kg(8)
CZHOPP Robert
Lanna Gym
CZBOUDA Kamil
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
CZBEDNÁŘ Martin
SK THAI BOZAKO
CZSMETANA Vojtěch
Schejbal's Gym Lovosice
CZPETR Miroslav
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
CZVANĚK Lukáš
Fight Club Ostrava
CZHOLEC Jan
X Gym Praha
CZKUDA Radek
SK THAI BOZAKO
CZHOPP Robert
Lanna Gym
CZBEDNÁŘ Martin
SK THAI BOZAKO
CZHOLEC Jan
X Gym Praha
CZPETR Miroslav
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
CZHOPP Robert
Lanna Gym
3:0
CZHOPP Robert
Lanna Gym
CZHOLEC Jan
X Gym Praha
CZPETR Miroslav
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
CZPETR Miroslav
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
CZBEDNÁŘ Martin
SK THAI BOZAKO
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-67 kg(8)
CZŠTÁDLER Jiří
Škola bojových umění Narama
CZPAVLAS Jan
Fight club Říčany
CZFRAJER Max
SKBU HOSTIVAŘ Praha
CZKUKLA Jakub
TKBC Praha
CZMOVZYSIAN Tigran
SK Muay Thai Brno
CZFRYDRYCH František
KBC Příbram
CZLESÁK Luboš
Macak's GYM Pardubice
CZMÁLEK Michal
KBC Milda Team z.s.
CZFRAJER Max
SKBU HOSTIVAŘ Praha
CZŠTÁDLER Jiří
Škola bojových umění Narama
CZMOVZYSIAN Tigran
SK Muay Thai Brno
CZLESÁK Luboš
Macak's GYM Pardubice
CZFRAJER Max
SKBU HOSTIVAŘ Praha
2:1
CZFRAJER Max
SKBU HOSTIVAŘ Praha
CZMOVZYSIAN Tigran
SK Muay Thai Brno
CZLESÁK Luboš
Macak's GYM Pardubice
CZLESÁK Luboš
Macak's GYM Pardubice
CZŠTÁDLER Jiří
Škola bojových umění Narama
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-71 kg(8)
CZFENDRICH Jan
Iron Fighters, z.s.
CZKOŠŤÁL Petr
Fight club Piraňa
SKSMIŠČÍK Roman
Spartans club Bratislava
CZKULIŠŤÁK Jiří
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
CZSVITEK Marek
SK KOSAGYM PRAHA
CZŠÁMAL Jan
Bulldog Gym Czech Figters team
CZKRČMÁŘ Michal
Lanna Gym
UAVASILIŠIN Jura
KBC Příbram
CZFENDRICH Jan
Iron Fighters, z.s.
SKSMIŠČÍK Roman
Spartans club Bratislava
CZSVITEK Marek
SK KOSAGYM PRAHA
CZKRČMÁŘ Michal
Lanna Gym
CZFENDRICH Jan
Iron Fighters, z.s.
2:1
CZFENDRICH Jan
Iron Fighters, z.s.
CZSVITEK Marek
SK KOSAGYM PRAHA
SKSMIŠČÍK Roman
Spartans club Bratislava
SKSMIŠČÍK Roman
Spartans club Bratislava
CZKRČMÁŘ Michal
Lanna Gym
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-75 kg(16)
CZBERAN Tomáš
MAGOR GYM Varnsdorf
CZMÍKA Václav
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
CZMATĚJKA Petr
Škola bojových umění Narama
CZLÁC Vilém
Pankration gym z.s.
CZPODLUCKÝ Martin
KTSO PRAHA
CZLUKEŠ Antonín
KBC Příbram
CZKALOUSEK Jakub
Škola bojových umění Narama
SKGOČIK Miroslav
Steel Trans Košice
CZKUTAČ Šimon
Škola bojových umění Narama
CZPECINA Robert
Karate klub Karlovy Vary
CZHOLEČEK Jiří
Pankration gym z.s.
CZMOUDRÝ Radek
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
CZKRUPIČKA Jan
Škola bojových umění Narama
CZKUČÁK Tomáš
X Gym Praha
PLANLAUF Paweł
OKK Oświęcim
CZMALACH Jan
Berka Fight centrum z.s.
CZBERAN Tomáš
MAGOR GYM Varnsdorf
CZMATĚJKA Petr
Škola bojových umění Narama
CZPODLUCKÝ Martin
KTSO PRAHA
CZKALOUSEK Jakub
Škola bojových umění Narama
CZKUTAČ Šimon
Škola bojových umění Narama
CZHOLEČEK Jiří
Pankration gym z.s.
PLANLAUF Paweł
OKK Oświęcim
CZKRUPIČKA Jan
Škola bojových umění Narama
CZPODLUCKÝ Martin
KTSO PRAHA
CZBERAN Tomáš
MAGOR GYM Varnsdorf
CZKUTAČ Šimon
Škola bojových umění Narama
PLANLAUF Paweł
OKK Oświęcim
CZPODLUCKÝ Martin
KTSO PRAHA
3:0
CZPODLUCKÝ Martin
KTSO PRAHA
CZKUTAČ Šimon
Škola bojových umění Narama
PLANLAUF Paweł
OKK Oświęcim
PLANLAUF Paweł
OKK Oświęcim
CZBERAN Tomáš
MAGOR GYM Varnsdorf
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-81 kg(9)
CZZEDNÍČEK Ivo
SK Muay Thai Brno
RSC
CZPETRŽELKA Ladislav
CZHENNRICH Pavel
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
3:0
CZMEDUNA David
G-Titán Žatec
CZBROŽÍČEK Jan
SKBU HOSTIVAŘ Praha
3:0
CZKOCOUREK Adam
Berka Fight centrum z.s.
CZHOMOLKA Jan
SKS Arena Kladno
3:0
CZPALLA Petr
SK thajský box HAMR GYM
CZBUDERA Ondřej
Macak's GYM Pardubice
RSC
CZZEDNÍČEK Ivo
SK Muay Thai Brno
CZBROŽÍČEK Jan
SKBU HOSTIVAŘ Praha
RSC
CZHENNRICH Pavel
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
CZBUDERA Ondřej
Macak's GYM Pardubice
WO
CZHOMOLKA Jan
SKS Arena Kladno
CZBUDERA Ondřej
Macak's GYM Pardubice
1:2
CZBUDERA Ondřej
Macak's GYM Pardubice
CZBROŽÍČEK Jan
SKBU HOSTIVAŘ Praha
CZHENNRICH Pavel
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
WO
CZHENNRICH Pavel
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
CZHOMOLKA Jan
SKS Arena Kladno
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-86 kg(5)
CZPENZ Tomáš
Berka Fight centrum z.s.
0:3
CZŠKRIBA Pavel
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
CZPŘIBÁŇ Miroslav
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
1:2
CZKOUTNÝ David
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
CZVANČURA Radek
Macak's GYM Pardubice
2:1
CZPENZ Tomáš
Berka Fight centrum z.s.
CZPŘIBÁŇ Miroslav
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
2:1
CZPŘIBÁŇ Miroslav
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
CZVANČURA Radek
Macak's GYM Pardubice
CZKOUTNÝ David
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
WO
CZKOUTNÝ David
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
CZPENZ Tomáš
Berka Fight centrum z.s.
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-91 kg(5)
CZAUDY Adam
SK Pretorian Pardubice
0:3
CZGODLA Stanislav
Schejbal's Gym Lovosice
CZVOJÍK Pavel
Schejbal's Gym Lovosice
0:3
CZKUŠNIRAK Radim
Berka Fight centrum z.s.
CZAUDY Adam
SK Pretorian Pardubice
1:2
SKBALÁŽ Michal
Spartans club Bratislava
CZAUDY Adam
SK Pretorian Pardubice
0:3
CZAUDY Adam
SK Pretorian Pardubice
CZVOJÍK Pavel
Schejbal's Gym Lovosice
SKBALÁŽ Michal
Spartans club Bratislava
WO
SKBALÁŽ Michal
Spartans club Bratislava
CZKUŠNIRAK Radim
Berka Fight centrum z.s.
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА+91 kg(12)
CZHOLUBEC Petr
SK Muay Thai Brno
RSC
CZPEJSAR Václav
Škola bojových umění Narama
CZMENCL Jakub
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
KO
CZDRN Jan
Lanna Gym
CZDUCHAČ Michal
KBC Milda Team z.s.
RSC
CZZAVADIL Miroslav
VIPER CLUB Česká Lípa
CZFENCL Vilém
Bulldog Gym Czech Figters team
2:1
CZKOHOUT František
Box klub Říčany
CZSOCHOR Miroslav
Berka Fight centrum z.s.
3:0
CZHOLUBEC Petr
SK Muay Thai Brno
CZMENCL Jakub
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
0:3
CZVESELÝ Josef
KBC Příbram
CZFIBICH Georgij
Iron Fighters, z.s.
RSC
CZDUCHAČ Michal
KBC Milda Team z.s.
CZHRSINA Jan
SKBU HOSTIVAŘ Praha
3:0
CZFENCL Vilém
Bulldog Gym Czech Figters team
CZSOCHOR Miroslav
Berka Fight centrum z.s.
2:1
CZMENCL Jakub
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
CZFIBICH Georgij
Iron Fighters, z.s.
RSC
CZHRSINA Jan
SKBU HOSTIVAŘ Praha
CZFIBICH Georgij
Iron Fighters, z.s.
KO
CZFIBICH Georgij
Iron Fighters, z.s.
CZSOCHOR Miroslav
Berka Fight centrum z.s.
CZHRSINA Jan
SKBU HOSTIVAŘ Praha
0:3
CZHRSINA Jan
SKBU HOSTIVAŘ Praha
CZMENCL Jakub
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-55 kg(4)
CZŠRÁMKOVÁ Alice
SK KOSAGYM PRAHA
0:3
PLKASPRZYK Magdalena
TARGET Muaythai
PLWOJAS Marzena
TARGET Muaythai
RSC
SKKOVÁČOVÁ Michaela
Steel Trans Košice
CZŠRÁMKOVÁ Alice
SK KOSAGYM PRAHA
3:0
CZŠRÁMKOVÁ Alice
SK KOSAGYM PRAHA
PLWOJAS Marzena
TARGET Muaythai
PLKASPRZYK Magdalena
TARGET Muaythai
WO
PLKASPRZYK Magdalena
TARGET Muaythai
SKKOVÁČOVÁ Michaela
Steel Trans Košice
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-60 kg(4)
CZFENDRICHOVÁ Martina
Iron Fighters, z.s.
3:0
CZONDERKOVÁ Denisa
SK thajský box HAMR GYM
CZJIRMÁŘOVÁ Ivana
Bulldog Gym Czech Figters team
0:3
PLMOSTOWIK Patrycja
OKK Oświęcim
CZFENDRICHOVÁ Martina
Iron Fighters, z.s.
3:0
CZFENDRICHOVÁ Martina
Iron Fighters, z.s.
CZJIRMÁŘOVÁ Ivana
Bulldog Gym Czech Figters team
CZONDERKOVÁ Denisa
SK thajský box HAMR GYM
3:0
CZONDERKOVÁ Denisa
SK thajský box HAMR GYM
PLMOSTOWIK Patrycja
OKK Oświęcim
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-65 kg(2)
CZMOTLÍČKOVÁ Monika
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
0:3
CZMOTLÍČKOVÁ Monika
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
CZKONEČNÁ Ester
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА+70 kg(3)
CZSMETÁNKOVÁ Lenka
SK Pretorian Pardubice
0:3
CZKŘESINOVÁ Zdena
SKBU HOSTIVAŘ Praha
CZMLEJNKOVÁ Lucie
SK Muay Thai Brno
3:0
CZMLEJNKOVÁ Lucie
SK Muay Thai Brno
CZSMETÁNKOVÁ Lenka
SK Pretorian Pardubice