VÝSLEDKY - JEDNOTLIVCIRESULTS - INDIVIDUALSVÝSLEDKY - JEDNOTLIVCIWYNIKI - ZAWODNICYERGEBNISSE - PERSONENEREDMÉNYEK - EGYÉNIRÉSULTATS - INDIVIDUELSRESULTADOS - INDIVIDUOSRISULTATI - INDIVIDUALIРЕЗУЛЬТАТЫ - ЛИЦА
K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -60 kg(3)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
BLAŽEJOVSKÝ René
Macak's GYM Pardubice
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
HOLADA Miroslav
Fight club Piraňa
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
PINDUS Lubomír
TKBC Praha

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -63,5 kg(8)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
HOPP Robert
Lanna Gym
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
HOLEC Jan
X Gym Praha
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
PETR Miroslav
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
4. místo4th place4. miesto4. MIEJSCE4. Platz4. helyezett4e place4.ª posición4° posto4-е место
BEDNÁŘ Martin
SK THAI BOZAKO

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -67 kg(8)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
FRAJER Max
SKBU HOSTIVAŘ Praha
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
MOVZYSIAN Tigran
SK Muay Thai Brno
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
LESÁK Luboš
Macak's GYM Pardubice
4. místo4th place4. miesto4. MIEJSCE4. Platz4. helyezett4e place4.ª posición4° posto4-е место
ŠTÁDLER Jiří
Škola bojových umění Narama

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -71 kg(8)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
FENDRICH Jan
Iron Fighters, z.s.
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
SVITEK Marek
SK KOSAGYM PRAHA
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
SMIŠČÍK Roman
Spartans club Bratislava
4. místo4th place4. miesto4. MIEJSCE4. Platz4. helyezett4e place4.ª posición4° posto4-е место
KRČMÁŘ Michal
Lanna Gym

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -75 kg(16)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
PODLUCKÝ Martin
KTSO PRAHA
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
KUTAČ Šimon
Škola bojových umění Narama
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
ANLAUF Paweł
OKK Oświęcim
4. místo4th place4. miesto4. MIEJSCE4. Platz4. helyezett4e place4.ª posición4° posto4-е место
BERAN Tomáš
MAGOR GYM Varnsdorf

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -81 kg(9)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
BUDERA Ondřej
Macak's GYM Pardubice
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
BROŽÍČEK Jan
SKBU HOSTIVAŘ Praha
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
HENNRICH Pavel
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
4. místo4th place4. miesto4. MIEJSCE4. Platz4. helyezett4e place4.ª posición4° posto4-е место
HOMOLKA Jan
SKS Arena Kladno

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -86 kg(5)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
PŘIBÁŇ Miroslav
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
VANČURA Radek
Macak's GYM Pardubice
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
KOUTNÝ David
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
4. místo4th place4. miesto4. MIEJSCE4. Platz4. helyezett4e place4.ª posición4° posto4-е место
PENZ Tomáš
Berka Fight centrum z.s.

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -91 kg(5)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
AUDY Adam
SK Pretorian Pardubice
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
VOJÍK Pavel
Schejbal's Gym Lovosice
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
BALÁŽ Michal
Spartans club Bratislava
4. místo4th place4. miesto4. MIEJSCE4. Platz4. helyezett4e place4.ª posición4° posto4-е место
KUŠNIRAK Radim
Berka Fight centrum z.s.

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА +91 kg(12)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
FIBICH Georgij
Iron Fighters, z.s.
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
SOCHOR Miroslav
Berka Fight centrum z.s.
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
HRSINA Jan
SKBU HOSTIVAŘ Praha
4. místo4th place4. miesto4. MIEJSCE4. Platz4. helyezett4e place4.ª posición4° posto4-е место
MENCL Jakub
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing

K-1 ŽENY SENIOR WOMEN ŽENY SENIORKI FRAUEN SZENIOR NŐI SENIORS FÉMININES SENIOR FEMENINO SENIORES DONNE СПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -55 kg(4)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
ŠRÁMKOVÁ Alice
SK KOSAGYM PRAHA
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
WOJAS Marzena
TARGET Muaythai
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
KASPRZYK Magdalena
TARGET Muaythai
4. místo4th place4. miesto4. MIEJSCE4. Platz4. helyezett4e place4.ª posición4° posto4-е место
KOVÁČOVÁ Michaela
Steel Trans Košice

K-1 ŽENY SENIOR WOMEN ŽENY SENIORKI FRAUEN SZENIOR NŐI SENIORS FÉMININES SENIOR FEMENINO SENIORES DONNE СПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -60 kg(4)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
FENDRICHOVÁ Martina
Iron Fighters, z.s.
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
JIRMÁŘOVÁ Ivana
Bulldog Gym Czech Figters team
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
ONDERKOVÁ Denisa
SK thajský box HAMR GYM
4. místo4th place4. miesto4. MIEJSCE4. Platz4. helyezett4e place4.ª posición4° posto4-е место
MOSTOWIK Patrycja
OKK Oświęcim

K-1 ŽENY SENIOR WOMEN ŽENY SENIORKI FRAUEN SZENIOR NŐI SENIORS FÉMININES SENIOR FEMENINO SENIORES DONNE СПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -65 kg(2)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
MOTLÍČKOVÁ Monika
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
KONEČNÁ Ester
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

K-1 ŽENY SENIOR WOMEN ŽENY SENIORKI FRAUEN SZENIOR NŐI SENIORS FÉMININES SENIOR FEMENINO SENIORES DONNE СПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА +70 kg(3)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
MLEJNKOVÁ Lucie
SK Muay Thai Brno
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
SMETÁNKOVÁ Lenka
SK Pretorian Pardubice
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
KŘESINOVÁ Zdena
SKBU HOSTIVAŘ Praha